Wystawy / Shows
   
KATALOG

KATALOG POWYSTAWOWY - WYNIKI

(pliki PDF / PDF files)
 
 
 
Wystawa - Show
  IX Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)

UWAGA !  
Zapraszamy do udziału w konkursie: Najlepiej przebrany Pan/Pani z psem.

Miasto - City, Date - Date

Gdańsk, 6.01.2019

Miejsce - Place

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego
ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk

UWAGA !  
Prosimy o ograniczenie sprzętu podręcznego na terenie wystawy.
Wszyscy wystawcy posiadający klatki, stoły itp. będą kierowani na antresolę hali.

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

28.12.2018

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie. W przypadku nie opłacenia zgłoszenia, zostanie ono anulowane.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy. Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.

Wystawcy krajowi - opłaty do dnia  28.12.2018

- za pierwszego psa (katalog on-line) 100 zł
- za każdego następnego (katalog on-line)  90 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt lub weteranów (katalog on-line)  40 zł
- za psa z tytułem Int.Champ. (katalog on-line)  40 zł
- za psa w klasie weteranów (katalog on-line)  40 zł
- za psa rasy polskiej (katalog on-line)  40 zł
- konkurencja "Najlepsza Para" (katalog on-line)  40 zł
- konkurencja "Najlepsza Grupa Hodowlana" (katalog on-line)  40 zł
Uwaga ! W konkurencjach PARA I GRUPA HODOWLANA biorą udział wyłącznie psy wcześniej zgłoszone do tych konkurencji, umieszczone w katalogu i opłacone !

Konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  30 zł

Bilety wstępu:
- normalne  12 zł
- ulgowe (emeryci, renciści, studenci, młodzież szkolna) 6 zł,
- dzieci do lat 3 - bezpłatnie.

Parking:
20 zł - opłata będzie pobierana przy wjeździe na parking. Opłata obowiązuje zarówno wystawców jak i gości.


ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment. If the fee is not paid, entry will be canceled.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 3 EUR.


Foreign exhibitors - Fees up to 28.12.2018
- for the first dog (Catalogue on-line)  30 EURO
- for every additional dog (Catalogue on-line)  25 EURO
- minor puppy class, puppy class, veteran class (Catalogue on-line)  20 EURO
- interchampions (Catalogue on-line)  20 EURO
- Best Couple, Best Breeders Group  10 EURO
- Junior Handling  10 EURO


Payment by on-line (PayU) or per bank account only!

Konto bankowe - Bank account

92 1240 1239 1111 0000 1642 8100    PKO SA I O/Gdynia

Foreign exhibitors:
IBAN:  PL92124012391111000016428100
SWIFT: PKOPPLPW
 

Reklamy w katalogu i stoiska handlowe

Stoiska handlowe - ilość stoisk handlowych ograniczona.

Cennik reklam:

- cała strona, czarno-biała 100 zł brutto
- pół strony, czarno-biała 50 zł brutto

Formaty reklam:
cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).
Pliki można wysłać e-mail'em: gdynia@wystawy.net lub na adres oddziału (CD-ROM).

Treść reklam i ogłoszeń prosimy nadsyłać do 21.12.2018 r. W katalogu zamieszczone zostaną wyłącznie reklamy opłacone (prosimy dołączyć kopię dowodu wpłaty).


Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1 BOGUSŁAW CHMIEL (PL) - ring na zewnątrz
     Owczarek Niemiecki krótkowłosy
     Owczarek Niemiecki długowłosy

BEATA KLAWIŃSKA (PL)
     Bearded Collie
     Border Collie
     Owczarek staroangielski Bobtail (Old English Sheepdog)
     Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough)
     Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie Smooth)
     Owczarek szetlandzki (Shetland Sheepdog)
     Welsh Corgi Cardigan
     Welsh Corgi Pembroke

MARIAN DRAGANESCU (RO)
     Australian Cattle Dog
     Australian Stumpy Tail Cattle Dog
     Bergamasco
     Biały owczarek szwajcarski
     Bouvier des Ardennes
     Bouvier des Flandres
     Ceskoslovenský Vlcak
     Ciobanesc Romanesc Carpatin
     Ciobanesc Romanesc Mioritic
     Czuwacz słowacki
     Komondor
     Kuvasz
     Maremmano-Abruzzese
     Mudi
     Owczarek australijski (typ amerykański)
     Owczarek australijski - Kelpie
     Owczarek belgijski
     Owczarek chorwacki
     Owczarek francuski - Beauceron
     Owczarek francuski - Briard
     Owczarek holenderski
     Owczarek kataloński
     Owczarek pikardyjski
     Owczarek pirenejski (a face rase)
     Owczarek pirenejski (a poil long)
     Owczarek południoworosyjski - Jużak
     Owczarek portugalski
     Owczarek z Majorki
     Polski owczarek nizinny
     Polski owczarek podhalański
     Puli
     Pumi
     Saarlooswolfhond
     Schapendoes
     Schipperke
 

FCI 2 BEATA KLAWIŃSKA (PL)
     Pinczer austriacki
     Pinczer małpi
     Pinczer miniaturowy
     Pinczer średni
     Sznaucer miniaturowy
     Sznaucer średni
     Sznaucer olbrzym

MARIA BRUSKA (PL)
     Aidi
     Anatolian
     Bokser
     Broholmer
     Cane Corso Italiano
     Cao Fila de Sao Miguel
     Cao da Serra da Estrela
     Cao de Castro Laboreiro
     Cimarron Uruguayo
     Dog argentyński
     Dog kanaryjski
     Dog niemiecki
     Dog z Majorki
     Dogue de Bordeaux
     Fila Brasileiro
     Hovawart
     Kraski Ovcar
     Landseer (typ kontyntalno-europejski) 
     Leonberger
     Mastif hiszpański
     Mastif neapolitański
     Mastif pirenejski
     Nowofundland
     Owczarek kaukaski
     Owczarek środkowoazjatycki
     Pirenejski pies górski
     Rafeiro do Alentejo
     Rottweiler
     Sarplaninac
     Shar-Pei
     Tornjak
     Tosa

BOGUSŁAW CHMIEL (PL)
     Appenzeller
     Berneński pies pasterski
     Duży szwajcarski pies pasterski
     Entlebucher

PIOTR KRÓL (PL)
     Buldog angielski
     Bullmastiff
     Czarny terier rosyjski
     Doberman
     Duńsko-szwedzki pies wiejski
     Hollandse Smoushond
     Mastif angielski
     Pies pasterski z Bukowiny

MAGDALENA KOZŁOWSKA (PL)
     Bernardyn
     Mastif tybetański
 

FCI 3 AUGUSTIN IONESCU (RO)
     American Staffordshire Terrier
     Bulterier
     Bulterier miniaturowy
     Staffordshire Bull Terrier

ALEKSANDRA JAWORSKA (PL)
     Airedale Terrier
     Australian Silky Terrier
     Bedlington Terrier
     Border Terrier
     Cairn Terrier
     Dandie Dinmont Terrier
     English Toy Terrier
     Foksterier krótkowłosy
     Foksterier szorstkowłosy
     Irish Glen of Imaal Terrier
     Irish Soft Coated Wheaten Terrier
     Jack Russell Terrier
     Kerry Blue Terrier
     Lakeland Terrier
     Manchester Terrier
     Niemiecki terier myśliwski
     Norfolk Terrier
     Norwich Terrier
     Parson Russell Terier
     Sealyham Terrier
     Skye Terrier
     Terier australijski
     Terier brazylijski
     Terier czeski
     Terier irlandzki
     Terier japoński
     Terier szkocki
     Terier walijski
     West Highland White Terrier
     Yorkshire Terrier
 

FCI 4 ŁUKASZ PAWŁOWSKI (PL)
     jamniki - wszystkie rasy
 

FCI 5 EWA STOLARSKA (PL)
     szpice i psy pierwotne - wszystkie rasy
 

FCI 6 PAWEŁ OSAK (PL)
     Basset artezyjsko-normandzki Basset bretoński
     Basset gaskoński
     Basset Hound
     Beagle
     Grand Basset griffon vendéen
     Petit Basset griffon vendéen
     Rhodesian Ridgeback

ELŻBIETA SOBIESZCZAŃSKA (PL)
     psy gończe i posokowce - pozostałe rasy
 

FCI 7 ELŻBIETA SOBIESZCZAŃSKA (PL)
     wyżły - wszystkie rasy
 

FCI 8 TOMASZ KUSZYK (PL)
     aportery, płochacze i psy dowodne - wszystkie rasy
 

FCI 9 MAGDALENA KOZŁOWSKA (PL)
     Bichon Frise
     Bolończyk
     Brabantczyk
     Cavalier King Charles Spaniel
     Chiński grzywacz
     Coton de Tuléar
     Gryfonik belgijski
     Gryfonik brukselski
     King Charles Spaniel
     Lwi piesek
     Maltańczyk
     Rosyjski toy

PIOTR KRÓL (PL)
     Chihuahua długowłosy
     Chihuahua krótkowłosy
     Chin japoński
     Hawańczyk
     Kromfohrländer
     Pekińczyk
     Pudel duży
     Pudel miniaturowy
     Pudel średni
     Pudel toy
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

BARTOMIEJ LEMBAS (PL)
     Boston Terrier
     Buldog francuski
     Lhasa Apso
     Mops
     Shih tzu
     Spaniel tybetański
     Terier tybetański
 

FCI 10 BLANKA HORBATOWSKA (PL)
     charty - wszystkie rasy
 

rasy
nieuznane
przez FCI
PAWEŁ OSAK (PL)
 

  BARTŁOMIEJ LEMBAS (PL)
    Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)

Regulamin konkursu Młody Prezenter



KONKURENCJE FINAŁOWE


Młody Prezenter - BARTŁOMIEJ LEMBAS
Konkurs Najlepsze przebranie - ALEKSANDRA JAWORSKA

Najlepsze Młodsze Szczenię - EWA STOLARSKA
Najlepsze Szczenię - AUGUSTIN IONESCU
Najlepszy Junior - PIOTR KRÓL
Najlepszy Weteran - BOGUSŁAW CHMIEL
Najlepsza Para Hodowlana - PAWEŁ OSAK
Najlepsza Grupa Hodowlana - AUGUSTIN IONESCU
Najlepszy Pies Użytkowy - TOMASZ KUSZYK
Najlepszy Pies Rasy Polskiej - MARIA BRUSKA
Najlepszy Pies Oddziału Gdynia - Memoriał Pamięci Barbary Onak - PIOTR KRÓL

Zwycięzca Grupy I FCI - AUGUSTIN IONESCU
Zwycięzca Grupy II FCI - MAGDALENA KOZŁOWSKA
Zwycięzca Grupy III FCI - BOGUSŁAW CHMIEL
Zwycięzca Grupy IV FCI - ŁUKASZ PAWŁOWSKI
Zwycięzca Grupy V FCI - EWA STOLARSKA
Zwycięzca Grupy VI FCI - PIOTR KRÓL
Zwycięzca Grupy VII FCI - ELŻBIETA SOBIESZCZAŃSKA
Zwycięzca Grupy VIII FCI - TOMASZ KUSZYK
Zwycięzca Grupy IX FCI - MAGDALENA KOZŁOWSKA
Zwycięzca Grupy X FCI - BLANKA HORBATOWSKA

BEST IN SHOW - MARIAN DRAGANESCU


ASYSTENCI KYNOLOGICZNI
Chętnych do odbycia asystentury na naszej wystawie, prosimy o zgłaszanie się drogą mailową: gdynia@zkwp.pl z podaniem: imienia i nazwiska, numeru legitymacji asystenckiej, imię i nazwisko Sędziego i grupy FCI - do dnia 21 grudnia 2018 r.
 
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 07-01-2019

Obsługa wystawy: wystawy.net