Wystawy / Shows
 
   
Plan sędziowania / Plan of judging        

Wykaz wystawców / List of exhibitors

(pliki PDF / PDF files)


1. Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów od godz. 7.30.
    Początek oceny psów w ringach o godz. 10.00.
2. Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie.
3. Niniejsze potwierdzenie upoważnia do wolnego wstępu jednej osoby z jednym zgłoszonym psem.
4. Na terenie wystawy oraz terenach przyległych obowiązuje ZAKAZ SPRZEDAŻY SZCZENIĄT.

1. Dogs registry time from 7.30 a.m. Judging in the rings from 10.00 a.m.
2. This confirmation allows to enter free of charge to the Show for one person of each dog entered.
3. Each dog must have a valid anti-rabies vaccination certificate.
4. Please be informed that due to the FCI regulations selling puppies is not permitted in the Show area.
 
 
Wystawa - Show
Wystawa - Show
  Krajowa Wystawa Psów Rasowych 1, 2, 3, 8 i 9. Grupy FCI
1, 2, 3, 8 and 9. FCI Group National Dog Show (CAC)

Miasto - City, Date - Date

Gdynia, 7.07.2018

Miejsce - Place

Park Kolibki - Gdynia-Orłowo, al. Zwycięstwa 291 A

plan dojazdu >        informacje o terenie wystawy (historia) >

Bilety wstępu: normalne 12 zł, ulgowe (emeryci, renciści, studenci, młodzież szkolna) 6 zł, dzieci do lat 3 - bezpłatnie.
Parking: 20 zł.

 


Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

27.06.2018

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie. W przypadku nie opłacenia zgłoszenia, zostanie ono anulowane.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.


Opłaty (wystawcy krajowi) -
wnoszone do dnia 27.06.2018


- za pierwszego psa (z katalogiem)  100 zł
- za każdego następnego (bez katalogu)  90 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt (bez katalogu)  45 zł
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu)  45 zł
- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu)  45 zł
- za psa w klasie weteranów (bez katalogu)  45 zł
- psy rasy polskiej (bez katalogu)  bezpłatnie
- konkurencja "Najlepsza Para Hodowlana" (bez katalogu)  45 zł
- konkurencja "Najlepsza Grupa Hodowlana" (bez katalogu)  45 zł
Uwaga ! W konkurencjach PARA I GRUPA HODOWLANA biorą udział wyłącznie psy wcześniej zgłoszone do tych konkurencji, umieszczone w katalogu i opłacone !


UWAGA !
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.


ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment. If the fee is not paid, entry will be canceled.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

Foreign exhibitors:

- for the first dog (with Catalogue)  30 EURO
- for every additional dog (without Catalogue)
 25 EURO


Konto bankowe - Bank account

92 1240 1239 1111 0000 1642 8100    PKO SA I O/Gdynia

Reklamy w katalogu i stoiska handlowe

Cennik reklam:
- cała strona, czarno-biała 200 zł brutto
- pół strony, czarno-biała 100 zł brutto

Formaty reklam:
cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).
Pliki można wysłać e-mail'em: gdynia@wystawy.net lub na adres oddziału (CD-ROM).

Treść reklam i ogłoszeń prosimy nadsyłać do 22.06.2018 r. W katalogu zamieszczone zostaną wyłącznie reklamy opłacone (prosimy dołączyć kopię dowodu wpłaty).

Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1 MILAN KRINKE (CZ)
     Owczarek niemiecki krótkowłosy
     Owczarek niemiecki długowłosy
     Australian Cattle Dog
     Australian Stumpy Tail Cattle Dog
     Bergamasco
     Biały owczarek szwajcarski
     Bouvier des Ardennes
     Bouvier des Flandres
     Ceskoslovenský Vlcak
     Ciobanesc Romanesc Carpatin
     Ciobanesc Romanesc Mioritic
     Czuwacz słowacki
     Komondor
     Kuvasz
     Maremmano-Abruzzese
     Mudi
     Owczarek australijski (typ amerykański)
     Owczarek australijski - Kelpie
     Owczarek belgijski
     Owczarek chorwacki
     Owczarek francuski - Beauceron
     Owczarek francuski - Briard
     Owczarek holenderski
     Owczarek kataloński
     Owczarek pikardyjski
     Owczarek pirenejski (a face rase)
     Owczarek pirenejski (a poil long)
     Owczarek południoworosyjski - Jużak
     Owczarek portugalski
     Owczarek z Majorki
     Polski owczarek nizinny
     Polski owczarek podhalański
     Puli
     Pumi
     Saarlooswolfhond
     Schapendoes
     Schipperke

FRANCISCO SALVADOR JANEIRO (PT)
     Bearded Collie
     Border Collie
     Owczarek staroangielski Bobtail (Old English Sheepdog)
     Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough)
     Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie Smooth)
     Owczarek szetlandzki (Shetland Sheepdog)
     Welsh Corgi Cardigan
     Welsh Corgi Pembroke

 

FCI 2 ADAM OSTROWSKI (PL)
     Doberman
     Pinczer austriacki
     Pinczer małpi
     Pinczer miniaturowy
     Pinczer średni
     Sznaucer miniaturowy
     Sznaucer średni
     Sznaucer olbrzym

MIROSŁAW REDLICKI (PL)
     Appenzeller
     Berneński pies pasterski
     Bernardyn
     Cao da Serra da Estrela
     Cao de Castro Laboreiro
     Duńsko-szwedzki pies wiejski
     Duży szwajcarski pies pasterski
     Entlebucher
     Mastif tybetański
     Nowofundland
     Owczarek kaukaski
     Owczarek środkowoazjatycki
     Rafeiro do Alentejo

FRANCISCO SALVADOR JANEIRO  (PT)
     Aidi
     Anatolian
     Broholmer
     Cane Corso Italiano
     Cao Fila de Sao Miguel
     Cimarron Uruguayo
     Dog argentyński
     Dog kanaryjski
     Dog z Majorki
     Dogue de Bordeaux
     Fila Brasileiro
     Hollandse Smoushond
     Hovawart
     Kraski Ovcar
     Landseer (typ kontyntalno-europejski)
     Leonberger
     Mastif hiszpański
     Mastif neapolitański
     Mastif pirenejski
     Pies pasterski z Bukowiny
     Pirenejski pies górski
     Sarplaninac
     Shar-Pei
     Tornjak
     Tosa

RUNE FAGERSTROM (FIN)
     Bokser
     Buldog angielski
     Bullmastiff
     Czarny terier rosyjski
     Dog niemiecki
     Mastif angielski
     Rottweiler
 

FCI 3 RUNE FAGERSTROM (FIN)
     American Staffordshire Terrier
     Bulterier
     Bulterier miniaturowy
     Staffordshire Bull Terrier

ADAM OSTROWSKI (PL)
     Airedale Terrier
     Australian Silky Terrier
     Bedlington Terrier
     Border Terrier
     Cairn Terrier
     Dandie Dinmont Terrier
     English Toy Terrier
     Foksterier krótkowłosy
     Foksterier szorstkowłosy
     Irish Glen of Imaal Terrier
     Irish Soft Coated Wheaten Terrier
     Jack Russell Terrier
     Kerry Blue Terrier
     Lakeland Terrier
     Manchester Terrier
     Niemiecki terier myśliwski
     Norfolk Terrier
     Norwich Terrier
     Parson Russell Terier
     Sealyham Terrier
     Skye Terrier
     Terier australijski
     Terier brazylijski
     Terier czeski
     Terier irlandzki
     Terier japoński
     Terier szkocki
     Terier walijski
     West Highland White Terrier
     Yorkshire Terrier
 

FCI 8 MORAG CONNOLLY (IRL)
    
wszystkie rasy
 

FCI 9 AGNIESZKA ONUK (TR)
     Boston Terrier
     Brabantczyk
     Buldog francuski
     Chihuahua długowłosy
     Chihuahua krótkowłosy
     Chiński grzywacz
     Gryfonik belgijski
     Gryfonik brukselski
     Maltańczyk
     Mops
     Pudel duży
     Pudel miniaturowy
     Pudel średni
     Pudel toy
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Papillon
     Spaniel kontynentalny miniaturowy Phalene

JAKUB KRUCZEK (PL)
     Bichon Frise
     Bolończyk
     Cavalier King Charles Spaniel
     Chin japoński
     Coton de Tuléar
     Hawańczyk
     King Charles Spaniel
     Kromfohrländer
     Lhasa Apso
     Lwi piesek
     Pekińczyk
     Rosyjski toy
     Shih tzu
     Spaniel tybetański
     Terier tybetański
 

  Konkurencje finałowe

Najlepsze Młodsze Szczenię - Adam Ostrowski
Najlepsze Szczenię - Morag Connolly
Najlepszy Junior - Francisco Salvador Janeiro
Najlepszy Weteran - Mirosław Redlicki
Najlepsza Para Hodowlana - Jakub Kruczek
Najlepsza Grupa Hodowlana - Francisco Salvador Janeiro
Najlepszy Pies Użytkowy - Morag Connolly

Zwycięzca Grupy 1 FCI - Milan Krinke
Zwycięzca Grupy 2 FCI - Francisco Salvador Janeiro
Zwycięzca Grupy 3 FCI - Agnieszka Onuk
Zwycięzca Grupy 8 FCI - Morag Connolly
Zwycięzca Grupy 9 FCI - Adam Ostrowski

BEST IN SHOW - Rune Fagerström

 

Planowa obsada sędziowska może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.


Aktualizacja / Update: 04-07-2018

Obsługa wystawy: wystawy.net