Wystawy / Shows
   
Plan sędziowania / Plan of judging        

Wykaz wystawców / List of exhibitors

(pliki PDF / PDF files)


Uwaga - zmiana sędziego.

Na ringu nr 10, zamiast sędziego Piotra Króla, psy z grupy 2. FCI oceniać będzie Sędzia Aleksandra Tarczyńska-Mizak, natomiast psy z grupy 7. FCI oceniać będzie Sędzia Andrzej Brabletz.
Rasy nieuznane przez FCI na ringu nr 3 oceniać będzie Sędzia Maciej Kozber.

Za zmiany, niezależne od organizatora serdecznie przepraszamy.


1. Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów od godz. 7.30.
    Początek oceny psów w ringach o godz. 10.00.
    Prosimy o przestrzeganie godzin wejścia na ring, podanych w planie sędziowania.
2. Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko wściekliźnie.
3. Niniejsze potwierdzenie upoważnia do wolnego wstępu jednej osoby z jednym zgłoszonym psem.
4. Na terenie wystawy oraz terenach przyległych obowiązuje ZAKAZ SPRZEDAŻY SZCZENIĄT.

1. Dogs registry time from 7.30 a.m. Judging in the rings from 10.00 a.m.
2. This confirmation allows to enter free of charge to the Show for one person of each dog entered.
3. Each dog must have a valid anti-rabies vaccination certificate.
4. Please be informed that due to the FCI regulations selling puppies is not permitted in the Show area.
 
 
Wystawa - Show
  VI Karnawałowa Zimowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)

UWAGA !  
Zapraszamy do udziału w konkursie: Najlepiej przebrany Pan/Pani z psem.

Miasto - City, Date - Date

Gdańsk, 10.01.2016

Miejsce - Place

Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego
ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk

UWAGA !  
Prosimy o ograniczenie sprzętu podręcznego na terenie wystawy.

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

3.01.2016

Opłaty - Entry Fees

Opłaty do dnia  3.01.2016 (wystawcy krajowi):
- za pierwszego psa (z katalogiem)  100 zł
- za każdego następnego (bez katalogu)  90 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt (bez katalogu)  40 zł
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu)  40 zł
- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu)  40 zł
- za psa w klasie weteranów (bez katalogu)  40 zł
- za psa rasy polskiej (bez katalogu)  1,23 zł
-
konkurencja "
Najlepsza Para" (bez katalogu)  40 zł
- konkurencja "
Najlepsza Grupa Hodowlana" (bez katalogu)  40 zł
  Uwaga !
W konkurencjach PARA I GRUPA HODOWLANA biorą udział wyłącznie psy wcześniej zgłoszone do tych konkurencji, umieszczone w katalogu i opłacone !

Konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  30 zł

Bilety wstępu:
normalne  12 zł, ulgowe (emeryci, renciści, studenci, młodzież szkolna) 6 zł, dzieci do lat 3 - bezpłatnie.
Parking: 20 zł.


Opłaty, za psy zgłoszone w terminie, wnoszone po dniu 3.01.2016 wynoszą 150 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość psów.

UWAGA !
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.

Foreign exhibitors:
- for the first dog (with Catalogue)  30 EURO
- for every additional dog (without Catalogue)  25 EURO
- minor puppy class, puppy class, veteran class (without Catalogue)  20 EURO
- interchampions (without Catalogue)  20 EURO

Payment only per bank account !

Konto bankowe - Bank account

92 1240 1239 1111 0000 1642 8100    PKO SA I O/Gdynia

Foreign exhibitors:
IBAN:  PL92124012391111000016428100
SWIFT: PKOPPLPW
 

Reklamy w katalogu i stoiska handlowe

Stoiska handlowe - ilość stoisk handlowych ograniczona.

Cennik reklam:

- cała strona, czarno-biała 100 zł brutto
- pół strony, czarno-biała 50 zł brutto

Formaty reklam:
cała strona (A-5) - 115 x 178 mm, pół strony (A-6) - 115 x 87 mm.
Gotowe reklamy - format pliku: CDR (Corel Draw - czcionki zamienione na krzywe), TIFF (min. 300 dpi), JPEG lub PDF.
Materiały do reklam: tekst + zdjęcia (TIF lub JPEG, min. 300 dpi).
Pliki można wysłać e-mail'em: gdynia@wystawy.net lub na adres oddziału (CD-ROM).

Treść reklam i ogłoszeń prosimy nadsyłać do 30.12.2015 r. W katalogu zamieszczone zostaną wyłącznie reklamy opłacone (prosimy dołączyć kopię dowodu wpłaty).


Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1 Waldemar Kosmalski (PL)  UWAGA !  Ring na zewnątrz hali !
     Owczarek niemiecki

Ewa Stolarska (PL)
     Bearded Collie
     Border Collie
 
    Owczarek australijski (typ amerykański)
     Owczarek staroangielski - Bobtail
     Owczarek szetlandzki
     Owczarek szkocki długowłosy
     Owczarek szkocki krótkowłosy
     Welsh Corgi

Anna Dzidt (PL)

     pozostałe rasy z grupy 1. FCI
 

FCI 2 Piotr Król (PL)
     Czarny terier rosyjski
     pinczery
     sznaucery
     Shar-Pei
     Tornjak

Andrzej Szutkiewicz (PL)
     Appenzeler
     Berneński pies pasterski
     Duży szwajcarski pies pasterski
     Entlebucher

Maria Bruska (PL)
 
    Bernardyn długowłosy
     Bernardyn krótkowłosy
     Hovawart
     Leonberger
     Rottweiler

Jessica Brzezinski (MNE)
     pozostałe rasy z grupy 2. FCI
 

FCI 3 Jarosław Grunt (PL)
     American Staffordshire Terrier
     Border Terrier
     Bulterier
     Bulterier miniaturowy
     Cairn Terrier
     Jack Russell Terrier
     Manchester Terrier
     Niemiecki terier myśliwski
     Norwich Terrier
     Parson Russell Terrier
     Staffordshire Bull Terrier

Magdalena Kozlowska (PL)
     pozostałe rasy z grupy 3. FCI
 

FCI 4 Maria Bruska (PL)
 

FCI 5 Maciej Kozber (PL)
 

FCI 6 Wojciech Burski (PL)
 

FCI 7 Piotr Król (PL)
 

FCI 8 Wojciech Burski (PL)
     Clumber Spaniel
     Cocker spaniel amerykański
     Cocker spaniel angielski
     Hiszpański pies dowodny
     Springer spaniel angielski

Tomasz Mroczek (PL)
     pozostałe rasy z grupy 8. FCI
 

FCI 9 Rafał First (PL)
     Brabantczyk
     Cavalier King Charles Spaniel
     Chihuahua długowłosy
     Chihuahua krótkowłosy
     Chin japoński
     gryfoniki
     Pekińczyk

Jakub Kruczek (PL)

     Buldog francuski
     Lhasa Apso
     Mops
     pudle
     Rosyjski toy długowłosy i krótkowłosy
     Shi-Tzu
    
Adam Ostrowski (PL)

     Bichon Frise
     Boston Terrier
     Chiński grzywacz
     Coton de Tulear
     Hawańczyk
     Maltańczyk
     Papillon
     Phalene
     Spaniel tybetański
     Terier tybetański
     pozostałe rasy z grupy 9. FCI
 

FCI 10 Andrzej Szutkiewicz (PL)
 

rasy
nieuznane
przez FCI
Piotr Król (PL)
 

  Anna Dzidt (PL)
    Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)

Regulamin konkursu Młody Prezenter



Konkurencje finałowe:
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - Maria Bruska
Najpiękniejsze Szczenię - Adam Ostrowski
Najpiękniejszy Pies Oddziału Gdynia - Andrzej Szutkiewicz
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - Wojciech Burski
Najpiękniejszy Weteran - Magdalena Kozłowska
Najlepsza Para - Tomasz Mroczek
Najlepsza Grupa Hodowlana - Ewa Stolarska
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej - Andrzej Szutkiewicz
Najpiękniejszy Junior - Maciej Kozber

Wybór Zwycięzców Grup
Grupa I  - Anna Dzidt
Grupa II  - Magdalena Kozłowska
Grupa III - Jarosław Grunt
Grupa IV - Adam Ostrowski
Grupa V - Andrzej Szutkiewicz
Grupa VI - Tomasz Mroczek
Grupa VII - Maciej Kozber
Grupa VIII - Wojciech Burski
Grupa IX - Rafał First
Grupa X - Ewa Stolarska

Najpiękniejszy Pies Wystawy - Piotr Król

 
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 08-01-2016

Obsługa wystawy: wystawy.net